SARANDA

Nëj banesë është përfshirë nga flakët në QafëGjashtë të Sarandës.

BalkanWeb mëson se zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat.

Zjarrfikësja ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve të zjarrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb