Një makinë është përfshirë nga flakët në ecje në Llogara.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se nga flakët është shkrumbuar një mjet tip BMW, ndërkohë që ende nuk dihet se kujt i përket. Siç shihet dhe nga pamjet, mjeti është djegur plotësisht.

Policia po heton për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.


  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: