Një zjarr ka përfshirë një banesë në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra bën me dije për “BalkanWeb” se zjarri ka rënë në një banesë në afërsi të zonës së shkollës së muzikës ndërsa ka humbur jeten nje 67 vjeçar me inicialet E.R.

Personi që ka mbetur brenda është asfiksuar,  ndërsa detaje të tjera priten në vijim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: