KORÇË

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Mbroje të Korçës.

Gazetarja Lorena Kodra, raporton për “BalkanWeb” se paraprakisht mësohet se ka vetëm dëme materiale.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, ndërsa zjarrfikëset janë nisur drejt vendngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb