Një supermarket është përfshirë nga flakët në Himarë. Bëhet fjalë për supermarketitn në pronësi të shtetasit F. Q., ku raportohet se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike. Ndërkohë vijon puna nga grupi hetimor. për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Njoftimi i Policisë:

Himarë/Informacion paraprak

Më datë 22.04.2022, rreth orës 10:45, ka rënë zjarr në supermarketin e shtetasit F. Q., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Vijon puna nga grupi hetimor. për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: