FIER– Një banesë përdhese është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në lagjen ‘Kryengritja e Fierit’.

Banesa ishte marrë me qira nga Enver Emini, i cili ka thënë se dyshon se shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike.

Nga zjarri ka vetëm dëme materiale, pasi janë djegur disa pajisje elektroshtëpiake.

Në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës që ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: