Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Dukat të Vlorës.

Nga të dhënat e para raportohet se shkak i zjarrit në banesë ka qenë një shkëndijë elektrike.

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë, duke bërë të mundur shuarjen e flakëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: