Përfshihet nga zjarri një bujtinë në fshatin Reç në Shkodër. Ngjarja ndodhi pak çaste më parë. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb se nga zjarri është djegur lokali.

Deri më tani nuk dihen shkaqet, ndërkohë që fatmirësisht nuk ka të lënduar

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: