GRAMSH

Ka përfunduar numërimi në 5 kutitë e para, në KZAZ me numër 51 në Gramsh.

Gazetari Shkëlzen Henko deri më tani, kryeson Partia Socialiste e cila ka siguruar dyfishin e votave, krahasuar Partinë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Partia Socialiste deri më tani ka marrë 1020 vota, Partia Demokratike 369 vota dhe Lëvizja Socialiste për Integrim 88 vota.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: