Vllaznia po përgatitet për sezonin e ri futbollistik. Klubi shkodran ka bërë të ditur se ditën e mërkurë në orën 18.00 në Pogradec do luhet një ndeshje miqësore me Dinamon.

“Miqësore,Vllaznia – Dinamo,10 Gusht, e mërkurë ,ora 18:00
Stadiumi “Gjorgji Kyçyku”, Pogradec” – Shkruan klubi. Situata te të besuarit e Mirel Josës është pozitive në prag të kampionatit shqiptar që fillon pas pak ditësh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: