Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka reaguar për përgjimet e antimafies italiane.

Bardhi shprehet se këto përgjime, provuan edhe njëherë pushtetin e kalbur, duke shtuar se drejtësia është më afër se kurrë.

Postimi i Sekretarit të Përgjithshëm të PD-së Gazment Bardhi:

Shërbëtori i organizatës mafioze Ndragheta duhet të ishte sot përpara SPAK dhe jo duke mashtruar qytetarët! Erion Veliaj e ka shndërruar Bashkinë e Tiranës në lavatriçe të pastrimit të parave të pista të mafias.

Përgjimet e Antimafias italiane provuan edhe njeherë pushtetin e kalbur, nga korrupsioni dhe bashkëpunimi me mafian, të Edi Ramës dhe Erion Veliajt.

Ne e kemi në dorë të bëjmë drejtësi më 25 prill. Dita po vjen dhe drejtësia është më afër se kurrë më parë!

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb