Ekipi i Ballkanit dhe i gjithë stafi që e shoqëroi në transfertë përballë Slavia Prague, përjetuan makthe gjatë momentin kur u nisën për tu rikthyer në Prishtinë.

Avioni më të cilin udhëtonin u detyrua të bënte një kthim urgjent për në aeroportin e Pragës pasi dritarja e pilotit pësoi plasaritje.

301324268 624988999010746 2736340164494552800 N 750x1000
301324268 624988999010746 2736340164494552800 N 750×1000

Gjatë rrugës së kthimit plasaritja u zmadhua, por për fat të mirë i gjithë ekipi dhe stafi i Ballkanit zbritën pa asnjë problem në aeroportin e Pragës.

306315109 5712438028815870 5711033747858648780 N
306315109 5712438028815870 5711033747858648780 N

Ekipi kaloi natën në Pragë ndërsa mëngjesin e së premten fluturuan sërish drejt Prishtinës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb