Përkëdhelni veten tuaj në një nga këto vende të mrekullueshme. Mjaftojnë disa ditë ose të paktën vetëm një fundjavë për të hequr “spinën” nga jeta e përditshme. Atëherë këto zona SPA-je, relaksi dhe sauna janë zgjidhja juaj.

 

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: