Gazetari Baton Haxhiu nuk i ka mbajtur dot lotët, pas daljes së rezultatit të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Kosovë, ku fitues u shpall “Vetëvendosja” e Albin Kurtit.

Kjo, për faktin se para zgjedhjeve Baton Haxhiu kishte vënë bast se nëse nuk fitonte PDK e Kadri Veselit, ai do të mbyllte televizionin e tij.

“Nëse nuk fiton Kadri Veseli, mbyll televizionin”, kështu do të shprehej disa javë më parë gazetari Baton Haxhiu, që mesa duket e ka humbur bastin. Ndërsa dje kur Kadri Veseli pranoi publikisht humbjen, Haxhiu është parë i përlotur në ekranin e Klan Kosovës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb