Shirat e rrëmbyeshëm të rëna këtë pasdite kanë shkaktuar përmbytje në Shkozë. Në videot e regjistruara nga qytetarët rruga kryesore është bërë gati e pakalueshme.

Ata thonë se niveli i ujit në rrugë arrin deri në 20 cm.

Uji ka sjellë me vete inerte dhe dhera nga zona kodrinore që po vë në vështirësi serioze këmbësorët e shoferët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb