VLORË

Moti i keq në Vlorë ka sjellë ndërprerjen e takimit ndërmjet Flamurtarit dhe Teutës.

Ndërprerja e ndeshjes u bë në minutën e pestë, me arbitrin e takimit, i cili dërgoi dy ekipet në dhomat e zhveshjes, pasi ishte e pamundur të zhvillohej ndeshja në ato kushte.

Flamurtari-Teuta është vendosur të zhvillohet të hënën, ndeshja do të rifillojë në minutën e pestë, aty ku u ndërpre.

Flamurtari-Teuta është e vlefshme për javën e 17 të Superligës.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb