Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e policisë për veprën penale “Përndjekja”.

Sipas uniformave blu është arrestuar i riu me inicialet B.H.

Ky arrestim është bërë pasi 32-vjeçari raportohet se ka përndjekur shtetasen M.K.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasin B. H., 32 vjeç, për veprën penale “Përndjekja”, pasi ka përndjekur shtetasen M. K.”, thuhet në njoftimin zyrtar të policisë.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: