Tri automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Elbasan-Ish Metalurgjiku.

Burime zyrtare konfirmuan se një fuoristradë ka goditur një autoveturë dhe për pasojë një kamionçinë është përplasur më pas me të, ndërsa fatmirësisht nga aksidenti ka pasur vetëm dëme materiale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga përplasja drejtuesit e mjeteve kanë pësuar lëndime të lehta. Po ashtu nga aksidenti është bllokuar përkohësisht qarkullimi, ndërsa policia ka dokumentuar ngjarjen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb