VLORË

Një asindet është shënuar këtë mbrëmje në rrugën Transballkanike në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti, sjell për “BalkanWeb”, pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet, se 4 makina janë përfshirë në aksident.

Për fat të mirë, veç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e sakta të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb