Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Krujë.

Drejtuesi i automjetit E.K., ka përplasur automjetin me drejtues 26-vjeçarin L.K.

26-vjeçari  është transportuar në spitalin e Traumës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Krujë/Informacion parparak

Më datë 04.12.2021., rreth orës 10:40, në vendin e quajtur Krastë Krujë, nje automjet me drejtus shtetasin E. K., ka goditur automjetin me drejtues shtetasin L. K., 26 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spitalin e traumës në Tiranë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: