Një aksident është përfshirë në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë.

Burime për “BalkanWeb”, bëjnë të ditur se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gramsh e në të janë përfshirë dy mjete. Si pasojë e përplasjes së fortë, janë plagosur 4 persona, mes tyre edhe një fëmijë.

Ndërkohë policia dhe një autoambulancë janë nisur drejt vendit të ngjarjes, nga ku pritet të dalin të dhëna dhe detaje të tjera.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb