Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës.

Policia njofton se dy mjete janë përplasur afër Urës së Shkozetit, ku për pasojë janë regjistruar dëme materiale.

Durrës/Informacion paraprak
Më datë 30.09.2020, rreth orës 17:30, në lagjen nr.14, Durrës, në afërsi të vendit të quajtur “Ura shkozetit” janë përfshirë në aksident rrugor 2 mjete me drejtues shtetasit A.K., dhe E.I., nga e cila ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: