FIER- Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në rrugën Fier-Levan. Ngjarja ka ndodhur afër liqenit.

“BalkanWeb” mëson se dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrit, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes.


Nga një video e siguruar nga “BalkanWeb” shihen pamje nga pas aksidentit, ndërkohë pritet një reagim zyrtar nga policia.
aksident ne rrugen levan fier

aksidneti levan fier 2

aklsidenti levan fier 1
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: