PEQIN

Në aksin rrugor Karinë – Peqin, janë përplasur me njëra-tjetrën 2 motocikleta.

Për pasojë, ka humbur në spital një nga drejtuesit e automjeteve.

Burime për “Balkanweb” bëjnë me dije se personi që humbi jetën është një 40-vjecar.

Forcat policore janë në vendngjarje dhe po kryejnë të gjitha veprimet e duhura proceduriale për rastin.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb