Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Lezhë-Milot.

Mësohet se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku për pasojë janë plagosur dy persona. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit, ndërsa nuk dihet ende si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb