Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar 26-vjecarin I.Z, pasi dje në rrugën “Pjetër Budi” në kryeqytet ka aksidentuar biciklistin e mitur A.L, 14 vjec, që si pasojë e plagëve ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Qarkullimin Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit:

  • I. Z., 26 vjeç, pasi ditën e djeshme, në rrugën “Pjetër Budi”, ka aksidentuar biçiklistin e mitur me iniciale A. L., 14 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb