MAMURRAS

Një numër i madh efektivësh dhe një grup i RENEA-s kanë zbarkuar në qendër të Mamurrasit.

Policia po sekuestron pamjet e kamerave pranë vendit ku ndodhi përplasja mes grupit dhe individëve.

Pak më parë gjatë një përplasje të armatosur, ngelën të plagosur dy efektivë policie Ilir Zeka dhe Flamur Lleja, dhe Nikoll Vorfi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb