Pesë persona, përfshirë një djalë 14-vjeçar, tre gra dhe një burrë u vranë nga të shtënat në Apaseo El Grande, Meksikë. Nga sulmi mbeti i plagosur edhe një djalë tetë muajsh, i cili u transportua në spital me një plumb në krah. Përplasja me armë zjarri dyshohet se lidhet me një mosmarrëveshje mes bandave të përfshira në trafikun e drogës.

(BalkanWeb) 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb