Djali i kryeministrit Edi Rama, vogëlushi Zaho, shkeli sot për herë të parë në bankat e shkollës, duke filluar klasën e parë, në kushtet e pazakonta të pandemisë së koronavirusit.

Mamaja e Zahos, Linda, ka nxjerrë foto me djalin e saj, duke e përqafuar, ndërsa i uron të gjithë nxënësve mbarësi në këtë vit të vështirë shkollor.

“Zaho ne shkollë. Filloi sot një vit shkollor sfidues për femijët, mësuesit, prindërit. Të ndihmojmë njëri-tjetrin dhe t’i urojmë fëmijëve mbarësi në mësim, por edhe shumë lojë dhe gëzim!”, shkruan Linda.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb