Presidenti Ilir Meta shfaqet sot në vendlindjen e tij, ndërsa na sjell një tjetër peizazh nga bukuria e kanioneve të Osumit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Meta ka publikuar disa foto nga ajo çka e cilëson “Kolorado” e Zabërzanit në Skrapar.

MESAZHI I METËS
Përshëndetje nga “Kolorado” e Zabërzanit, Skrapar, një destinacion i jashtëzakonshëm turistik, që nuk duhet lënë pa u vizituar.
Ajër i pastër, freski, frymëzim i duhur nga ky monument natyror dhe shërbim me gjithçka bio, për të sfiduar të nxehtin e verës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb