Një person është arrestuar në Lushnje, pasi ka përshtatur ambientet e një ish-karburanti për kultivim droge.

Sipas raportimeve, ish-karburanti në fjalë ndodhet pranë rrugës, te “pushimi i shoferit” në Lushnje.

Policia gjatë kontrollit në këtë subjekt, ka gjetur disa bimë narkotike kanabis.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: