Me siguri Bora Zemani është një nga emrat që keni dëgjuar më së shumti muajt e fundit. Pas përfundimit të emisionit “Përputhen”, moderatorja po shijon disa ditë relaksi. Ajo së bashku me djalin e saj, Arborin ndodhen në Turqi për pushime.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram Bora ka ndarë me ndjekësit disa foto me bikini. Moderatoja ka pozuar nga ballkoni i resortit ku është vendosur, ku duket me bikini të zinj të thjeshtë dhe një fustan rrjetë të së njëjtës ngjyrë sipër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Personi qe po telefononi per momentin nuk mund te pergjigjet! Ju lutem lini mesazhin tuaj pas sinjalit… beeep!”- shkruan moderatorja krahas postimit.

Me sa duket Bora po kalon kohë vetëm me djalin e saj, ndërsa nga pamjet duket se Donald Veshaj nuk ndodhet me to. Nuk dihet nëse në vijim edhe aktori do t’i bashkohet moderatores në Turqi.

Panorama Plus 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb