TIRANA

Gazetarja Dorjana Bezat për ”BalkanWeb”  se 39- vjeçari që tentoi të vetëdigjet para kryeministrisë është taksist që i kanë hequr patentën.

Mësohet se heqja e patentës tek ai ka ndikuar negativisht tek 39- vjeçari dhe dyshohet se prej kësaj ai ndërmori aktin e rëndë për t’u vetdjegur.

Policia informoi se ai kishte një shishe benzinë me vete dhe menjëherë u ndalua nga Forcat ‘’Shqiponja’’ dhe u shoqërua në komisariat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb