Deputeti i PS-së për Sarandën, Alket Hyseni ka parë sot nga afër punimet për shëtitoren e Sarandës, një projekt që po zhvillohet siç thotë ai, pavarësisht komenteve të skeptikëve, apo kundërshtive të opozitës.

Duke postuar fotot se si shëtitorja duket sot, Hyseni thotë se puna për përfundimin e saj vijon pa ndalesë.

STATUSI I PLOTE
Shtresa shtresa, gurë pas guri e pllakë pas pllake, shpërfaqet pak nga pak shëtitorja e re e Sarandës.

Përtej komenteve të skeptikëve, kundërshtive të dembelëve të opozitës, si dhe mes halleve të shtuara biznesit pranë saj, të cilëve ju kërkojmë vetëm durim, këtu punohet pa ndalesë.
Sot, me Adin pamë nga afër se si po merr jetë premtimi ynë, investimi më i bukur i Sarandës, Shëtitorja e rilindur mbi dallgët e detit.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb