VLORË

Një peshkaqen është pikasur sot në Vlorë pranë bazës ushtarake të Pashalimanit. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se peshkaqeni është parë shumë afër bregut dhe më pas është nxjerrë me litarë në breg.

Sipas dëshmive të peshkatarëve mendohet që ngrohja e ujërave ka bërë që peshkaqeni të afrohet në kaq distancë nga bregu.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: