Një aksident i rëndë automobilistik ndodhi mbrëmjen e të dielës, ku mbeti i plagosur lojtari i njohur, Arbër Mone. Klubi i tij, Elbasani ka bërë një postim në rrjetet sociale, teksa shkruan se gjendja e Mone është e stabilizuar dhe mjekët raportojnë se ai është jashtë rrezikut për jetën.

“Mbrëmjen e djeshme në aksin Levan-Fier, Arbër Mone ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mone ndodhet nën kujdesin e mjekëve tek Spitali i Traumës në Tiranë. Momentalisht gjendja e tij është e stabilizuar dhe mjekët raportojnë se ai është jashtë rrezikut për jetën. Lutjet tona shkojnë për të dhe familjarët”, shkruante klubi i AF Elbasanit.

Fdgfgfdgfdg (1)
Fdgfgfdgfdg (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb