Një pushues nga Kosova ka humbur jetën pasi është mbytur në bregdetin e Velipojës.

Ngjarja e rëndë është regjistruar këtë mëngjes dhe viktimë është Martin Gjini, 76 vjeç nga Gjakova pushues në Velipojë. Ai ka pësuar infarkt teksa ishte brenda në det.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb