TIRANË

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste Petrit Vasili ka rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit.

Vasili menjëherë ka nisur trajtimin ndaj Covid-19, me qëllim që të parandalojë efektet e virusit.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, edhe deputeti i PS-së Damian Gjiknuri ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19.

Gjiknuri lajmëroi se ka marrë të gjitha masat ndaj virusit dhe është karantinuar.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb