Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi të re krah Presidentit të SHBA, Joe Biden.

Siç shihet në foton që ndan Rama, të dy zyrtarët e lartë shfaqet të qeshur krah njëri-tjetrit.

Fotografia e takimit të tyre u shkrep gjatë Samitit të sotëm të NATO-s, në Madrid të Spanjës.

”Photo of the Day” (Fotografia e ditës), shkruan Rama mes tjerash në “facebook”.

289352166 579764990185833 8001126428940309001 N
289352166 579764990185833 8001126428940309001 N

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: