E paprecedentë në Kuvendin e Kosovës.

Teksa në seancë po flitej për marrëveshjen e Ohrit mes Kosovës dhe Serbisë, gjatë një debati, deputeti i Lidhjes Demokratike, Kujtim Shala ka shpërthyer në ofendime dhe të shara.

Në një video të postuar në Facebook nga zëdhënësi i Vetëvendosjes, Arlind Manxhuka, ky i fundit shkruan “niveli i akademisë së LDK-së, akademikut Kujtim Shala”.

Në këtë video, Shala dëgjohet duke thënë “Phuu ta … tradhtarin e nanës…”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: