TIRANË

Këtë të martë emisioni “Dritare me Rudinën” në News 24 është karakterizuar me debate dhe akuza të forta, ndërsa nuk kanë munguar edhe “surprizat”.Teksa të pranishmit flisnin për procesin zgjedhor të 30 qershorit, artisti Laert Vasili, i mori  për pak kohë moderimin drejtueses së emisionit, Rudina Xhunga.


Edhe kjo lëvizje nuk “funksionoi” për të ulur debatin e ashpër mes deputeti Lefter Maliqit dhe të ftuarve të tjerë.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb