Alketa Vejsiu është munduar të mbrojë me fanatizëm privatësinë e dy fëmijëve të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Moderatorja e njohur poston shumë rrallë foto të tyre, duke u siguruar që të mos i zbulojë imazhin.
Së fundmi, teksa po shijon pushimet me familjen e saj, Alketa Vejsiu postoi një foto të dy fëmijeve në det.
“Piktura më e bukur e jetës time!”- shkoi ajo krahas imazhi. “Vajza dhe djali.”

Prej disa ditësh moderatorja ndodhet në bregdetin e jugut ku ka ndarë me ndjekësit foto dhe video.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb