Pink shkoi në një udhëtim në natyrë me familjen e saj dhe ndau dy foto në Instagram. Këngëtarja e njohur shpesh herë ndan me publikun e saj në rrjetet sociale momente nga përditshmëria apo planet e saj profesionale.

Këtë herë ajo ka postuar në llogarinë personale në Instagram dy foto nga arratisja e saj familjare në fshat.

Në foton e parë ajo pozon në shezlong, e veshur me rroba banje të tejdukshme që ia mbulon gjoksin me model banane, ndërsa në të dytën është krejtësisht e zhveshur, duke bërë dush në natyrë.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P!NK (@pink)

Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo shkroi: “Fundjavë në liqen dhe një rroba banje e re qesharake. Nëse nuk keni bërë dush jashtë, ndërsa burri juaj përpiqet të të trembë çdo pesë minuta, nuk ke jetuar!!!!!!’, shkruan këngëtarja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb