Ajo do të lindë fëmijën e saj të parë vetëm pas pak javësh, por barku nuk e ka penguar aspak Pippa Middleton të marrë pjesë në dasmën e Eugenia të York me Jack Brroksbank.

Motra e dukeshës Kate, e shoqëruar nga bashkëshorti James Mathhews dhe nga vëllai James Middleton, ka përshkruar rrugën në këmbë deri në St George Chapel të kështjellës Windsor (i njëjti vend i zgjedhur nga Harry dhe Meghan Markle në maj) pavarësisht takave të larta dhe erës që ka rrezikuar t’i heqë kapelen.

E veshur me një fustan jeshil të Emilia Wickstead, Pippa Middleton ka nxjerrë në park barkun rrumbullak në muajin e nëntë të shtatzënisë së saj. Edhe personazhe të tjerë të njohur kanë marrë pjesë në këtë martesë mbretërore.
Nga Naomi Campbell tek Demi Moore, zbuloni foto galerine se çfarë kishin veshur yjet.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb