Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur të pranojë kërkesën për gjykim të shkurtuar të bërë nga i pandehuri Armando Koçerri, i cili po hetohet si pjesë e bandës së Habilajve.


Më herët, togat e zeza të Krimeve të Rënda kanë vendosur që të ndajnë çështjen e Koçerrit nga pjesa tjetër e grupit të Habilajve.


Ndërkohë, në seancën e ardhshme pritet që Prokuroria të japë konkluzionet përfundimtare për Armando Koçerrin.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb