Së fundmi në rrjet ka qarkulluar lajmi se Olta Gixhari do të plotësojë katërshen e jurisë së “Dancing With the Stars” në edicionin e tyre të dytë.

Teksa ende asgjë nuk është e konfirmuar, ndjekësit vazhdimisht ja drejtojnë këtë pyetje aktores.

Në një bisedë me ‘followers’-at e saj në Instagram, Olta ka publikuar një prej pyetjeve lidhur me formatin, duke dhënë një përgjigjje që as nuk e konfirmon, e as nuk e mohon.

“Mos u merrni me thashetheme”- shkruan ajo, duke lënë vend për dyshim.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: