Hygerta Sako është padyshim një ikonë bukurie, por përpos kësaj, tërheq vëmendjen e publikut edhe si gazetare e zonja sportive. Mirëpo, nuk janë vetëm këto që tërheqin vëmendjen e fansave të saj, por edhe nëpërmjet postimeve të ndryshme që bën në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sako ka publikuar sot një foto në Instagram, ku nuk ka kaluar pa rënë në syrin e fansave. Madje, një prej tyre e ka cilësuar si “super pjeshka e TVSH”. Bukuroshja e “Rubrikës Sportive” nuk ia ka përtuar, teksa ia ka kthyer: “Gabim. Jam kumbull”!

Fansi e ka ngacmuar sërish duke e provokuar dhe duke i thënë se për të kuptuar nëse është pjeshkë apo kumbull duhej provuar, por moderatorja sërish ia ka prerë shkurt: “Ëndrrat i ke personale, nuk t’i gjykoj…”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb