Një ditë më parë emisioni ‘Top Story’ ngriti akuza ndaj disa zyrtarëve të lartë në vend për plagjaturë në doktoraturat e tyre, një ndër to edhe kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.

Edhe pse vetë nuk ka dashur të komentojë, është e motra e cila përmes një postimi në Instagram, ka publikuar dokumentet e tij, duke nisur nga arsimi 8-vjeçar, shkolla e mesme e deri në përfundimin e studimeve të arsimit të lartë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Zagajt le të lehin, karvani është nisur përpara që në 8-vjecare ? edhe mjaft e u(shqyet) këtë popull me shpifje se… c’keni mbjellë do të korrni – thotë “sërisht” populli. ☝️#krenare #taulantballa #mospordhosnidijen P.S këto 7 foto për gojë-ligët, ju lutem t’i shihni të gjitha, deri nëfund” shkruan në instagramin e saj motra e deputetët socialist Taulant Balla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb