BURREL- Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në rrugën nacionale në Shkopet. Sipas të dhënave të para, i plagosur ka mbetur 35-vjeçari Mark Përgjoka, ndërkohë që nuk dihen ende rrethanat dhe autori i këtij krimi.

Me të marrë njoftimin policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton intensivisht, ndërkohë që 35-vjeçari është transportuar në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë.

 

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: