PUKË

Detaje të reja për ngjarjen në fshatin Dom në njësinë administrative Gjegjan të Pukës, ku mbeti i plagosur me armë zjarri një 11-vjeçar.

Dyshohet se i mituri u plagos nga një 17-vjeçar me armë. Ai është transportuar në spital me një plagë në këmbë, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. Dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale, megjithatë do jenë hetimet që do zbardhin të plotë ngjarjen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb